Chommar i jego premierowy utwór “Hiroszima”

“Hiroszima” to nowa propozycja  artysty występującego pod pseudonimem CHOMMAR. W utworze gościnnie pojawia się młoda wokalistka Sonia Cyris.

CHOMMAR to twórca pochodzący z okolic Białegostoku. Od dziesięciu lat mieszka i pracuje w Poznaniu. Jest związany z teatralnym środowiskiem tego miasta. Niedawno opublikował w sieci swoje kolejne nagranie. Tym razem zaprosił do współpracy młodą wokalistkę Sonię Cyris i mocno skręcił w stronę muzyki rockowej. Kawałek “HIROSHIMA” został zainspirowany między innymi pobytem autora w Japonii.  

fot. Mila Łapko (grafika – Ela Misztalewska)

 

 

Będąc daleko od domu, w obcej kulturze, wrzucony w wir pracy, nie mogłem uciec od myśli, że każdy na swój sposób jest jak Hiroshima. Nasza przeszłość ma ogromny wpływ na naszą teraźniejszość. To co się wydarzyło dawno temu zostawia w nas ślad, często uwiera i przeszkadza, promieniuje, wpływa na nasze wybory i decyzje… a gdy z tym walczymy, to prawie zawsze przegrywamy, tracąc czas i energię. HIROSHIMA to kawałek o przemijaniu, o walce z samym sobą, o miłości, o tym co stałe i ulotne.” –  jak informuje artysta.

Tekst: CHOMMAR
Muzyka: Michał Wereda, CHOMMAR
Realizacja/mix/mastering: Piotr Mańkowski (Coverius Studio)
Lyric video: Agnieszka Błaszczak

 

fot. materiały prasowe

Jedna odpowiedź do “Chommar i jego premierowy utwór “Hiroszima””

Leave a Reply