Siostry Melosik powracają z premierowym utworem “Nawet Ty”

26 czerwca premierę miała nowa piosenka “Nawet Ty” Sióstr Melosik. Do utworu powstał animowany teledysk.

“Zależało nam na tym, by tę piosenkę, w pełni autorską, ubogacić niejednoznacznym teledyskiem. W ten sposób chcemy zachęcić do przysłuchania się treści utworu. Miałyśmy taki pomysł, by ten teledysk był dodatkiem, posłowiem do treści” – jak informuje Dagmara Melosik

fot. materiały prasowe

 

“Nawet Ty” to już kolejna po „Coś nie tak“, „Batumi“ i „Równocześnie“ propozycja Sióstr Melosik. Artystki zapowiadają cały album, który być może ukaże się jeszcze w tym roku.

SIOSTRY MELOSIK to bliźniaczki Dagmara i Martyna, od wielu lat współpracujące z Anią Dąbrowską jako chórzystki i współautorki tekstów (trzy nominacje do Fryderyków). Tworzą autorski materiał utrzymany w stylu pop/country. Ich propozycje to melodyjne i kobiece piosenki wyróżniające się zarówno ich naturalnie spójnymi głosami, przemyślanymi tekstami jak i rdzennym, gitarowym brzmieniem.

W 2011 roku piosenka w wykonaniu Sióstr pt. „Żeńsko-męska gra” promowała film Łukasza Palkowskiego pt. „Wojna żeńsko-męska”. W roku 2016 ich kompozycja pt. „Znam na pamięć dalszy ciąg” ukazała się na limitowanej wersji albumu Ani Dąbrowskiej pt. „Dla naiwnych marzycieli”.

W koncercie Debiuty 55 KFPP w Opolu utworem „Batumi” zdobyły Nagrodę Publiczności. Producentami płyty SIÓSTR MELOSIK są Bartosz Staszkiewicz i Kuba Galiński, odpowiedzialni za brzmienie zespołów takich jak Sofa czy Dr Misio.

Słuchaj “Nawet Ty” w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/SiostryMelosikNawetTyRadioEdit

 

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz