Igor Herbut ogłasza konkurs na rework utworu „Tańczmy” ze swojej solowej płyty

„Chrust” – pierwszy solowy album Igora Herbuta ukazał się 27 marca. Z pewnością, muzyka i wokal Igora będzie ciekawym wyzwaniem dla muzyków i producentów, którzy wezmą udział w nowym konkursie na rework/remiks „Tańczmy”.

Konkurs odbywa się na portalu 2track.pro, zrzeszającym ponad 15 000 muzyków i producentów z całego świata. Potrwa od 29 czerwca do 29 lipca, a nagrodami są: Native Instruments Komplete Kontrol M32, album Igora Herbuta „Chrust”, subskrypcja TIDAL lub zestaw płyt od wydawnictwa Agora. Ponadto najlepsze prace mają szansę ukazać się jako oficjalne wydawnictwo cyfrowe.

fot. materiały prasowe

Sam Igor o albumie „Chrust” mówi tak:

 

„Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes. Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy nie wspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał. Tak jest skonstruowana ta płyta. Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą”.

Szczegóły konkursu na: www.2track.pro

“W przyszłości chciałbym napisać muzykę ilustracyjną do filmu” – nasza rozmowa z Igorem Herbutem

Leave a Reply