Adam Stachowiak powraca z piosenką “Dotrę na szczyt”

„Dotrę na szczyt” to tytułowy singiel promujący album Adama Stachowiaka, którego premiera przewidziana jest na jesień 2020 roku.

Nowy singiel to niezapowiadany i niespodziewany muzyczny powrót po dwóch latach przerwy. „Dotrę na szczyt” to zaskakująca wypowiedź artysty o własnych przeżyciach, relacji z Bogiem i oczekiwaniach wobec świata. Osobowość, która wystrzeliła w 2016 roku z siłą supernowej na chwilę. Adam udowodnił, że nie ma „parcia na szkło” – jako jeden z nielicznych artystów umiejętnie trzyma wszystkie sznurki swojej kariery, udowadniając, że nie jest skupiony wyłącznie na pieniądzach.

fot. materiały promocyjne

To wielki powrót wokalisty, na który fani oczekiwali od dawna. W utworze „Dotrę na szczyt” Adam zwraca się muzycznie do swoich początków i emocjonalności, za które pokochały go miliony.

„Dotrę na szczyt” to ukłon w stronę fanów, a także zapowiedź prawdy i szczerości, których będziemy mogli posłuchać na nowym albumie Adama Stachowiaka. Płyta będzie tak samo pełna emocji jak sam Adam, który nieprzerwanie od pięciu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu sobą i nieuleganiu muzycznym trendom.

 

Leave a Reply