Nowy singiel “TU” zespołu The Party Is Over. Zapowiedź płyty

The Party is Over wypuścił swój kolejny utwór! Tym razem jest to “TU” z albumu “Pluton staje się planetą”. Płytę można już zamawiać w przedsprzedaży. Premiera przewidziana jest na 30 czerwca.

Dotychczasowe utwory z tej płyty znalazły swoje miejsca na liście Spotify Polska Alternatywnie. A tym razem grupa powraca z czymś zdecydowanie bardziej energetycznym.

fot. materiały prasowe

 

Daria: “TU – to numer który powstał w czasach ciągłej bieganiny i ciśnienia. Tu o którym piszę to dom, wyłączony telefon i codzienne bzdury. Każdy ma swoje “TU” gdzie indziej i to jest super. Kiedy nagrywaliśmy numer w jednej z katowickich piwnic w której mieści się studio nagrań, czuliśmy czystą radość i spokój. Dokładnie o tym jest Tu”.

Michał: “Tu to utwór który powstał jakby jednym tchem, główny motyw zabrzmiał wieczorem, reszta potoczyła się sama. Tu zderzyły się dźwięki, trochę jakby z różnych czasów.”

“Cały kontekst nadchodzącej płyty budujemy w relacji świata i kosmosu. Widzimy w nim silną inspiracje.”

The Party is Over to:

Daria Ryczek – Zajac i Michał Wajdzik – Radziejowski, duet katowickich muzyków, tworzący w nurcie elektroniki.

Ich muzyka doskonale łączy klubową energię, zmysłowy vibe i taneczną lekkość. Koncerty zaskakują klimatem rodem z klubów techno, gdzie świdrujące syntezatory mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem.

„TPIO jest prawdziwą koncertową petardą, zespołem, który ma zadatki na jednego z najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny alternatywnej, bo są to ludzie stworzeni do grania koncertów” – ŁUKASZ PRAJER, dyrektor i pomysłodawca festiwalu Alter Fest.

Mają na koncie ponad 100 koncertów w Polsce i za granica ( Berlin, Hradecky Festiwal w Czechach).

Zapraszamy na stronę: THE PARTY IS OVER

Album można zamawiać tutaj:

https://chodzasluchy.com/the-party-is-over-pluton-staje-sie-planeta-cd-2-vlepy-p-19277.html

Poleca Pan Winyl. Wydawcą jest Be Your Own Label (BYOL).

 

 

Dodaj komentarz