Białystok New Pop Festival 2020 odbędzie się online

Już 11 i 12 lipca zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Marię Peszek, duet Karaś/Rogucki, Natalię Przybysz, Karolinę Czarnecką i innych wspaniałych artystów. Publiczność będzie mogła oglądać festiwal na żywo, online.

Dostępne będą wersja bezpłatna podstawowa (streaming SD) oraz biletowana premium (full HD, z opcją wyboru kamer). Bilety wsparcia na wersję premium kosztują od 20 zł, ale festiwalowicz może zdecydować o wyższej opłacie – 50% tej kwoty przekazywane jest artystom.

Białystok New Pop Festival rozbrzmi koncertami zgodnie z planem w najbliższe wakacje, w weekend 11-12 lipca. Festiwal odbędzie się bez zmian w Pałacu Branickich, w plenerze, aby zachować zarówno jego oryginalny charakter oraz klimat, jak i miejsca pracy dla sztabu ludzi i podwykonawców przy nim pracujących. Chcemy w ten sposób symbolicznie zwrócić uwagę na cały segment branży kulturalno-rozrywkowej, któremu pandemia pokrzyżowała plany zawodowe. A line up jest naprawdę mocny, zagrają bowiem gwiazdy polskiej sceny muzycznej: m.in. Krzysztofa Zalewskiego, Marię Peszek, duet Karaś/Rogucki, Natalię Przybysz, Karolinę Czarnecką.

Koncerty, wywiady, backstage, czyli festiwal też „od kuchni”.

Biorąc pod uwagę obowiązujące regulacje prawne związane z organizacją imprez muzycznych w czasach COVID-19, zdecydowaliśmy przenieść tegoroczną edycję festiwalu do internetu. Ale nie tak po prostu. Szykujemy prawdziwą ucztę. Dzięki nowym technologiom będzie możliwość uczestnictwa w festiwalu bez wychodzenia z domu, będzie można wirtualnie stanąć na scenie, pod sceną, poczuć się jak swoi mistrzowie. Będziecie także okazję porozmawiać na live czacie z artystami, zajrzeć na backstage, czy odbyć wirtualny spacer po Białymstoku. Pokażemy, jak wygląda nasz festiwal „od kuchni”.

Festiwal z internetową widownią to wspaniała, wielka, muzyczna społeczność, do której apelujemy o oglądanie festiwalu w wersji płatnej – premium full HD.  Tak, tym razem wszyscy bierzemy sprawę w swoje ręce, aby wspierać siebie nawzajem. Będziemy festiwal biletować. Bilety wsparcia na wersję premium kosztują od 20 zł, ale festiwalowicz może zdecydować o wyższej opłacie – 50% tej kwoty przekazywane jest artystom. Oczywiście osobno będzie udostępniona podstawowa transmisja z festiwalu w wersji bezpłatnej (streaming SD).

To chyba pierwszy w tym roku festiwal, który odbędzie się w swoim pierwotnym miejscu i w prawdziwych, koncertowych warunkach.

Znamy datę Białystok New Pop Festival 2021! Otworzy go Muniek Staszczyk.

Znamy też datę przyszłorocznego festiwalu.  Białystok New Pop Festival odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021. Pierwszym artystą, który na nim wystąpi, będzie Muniek Staszczyk.

 

 

Leave a Reply