Małach feat. Shellerini, DJ Shoode – “Idę”. Premiera nowego singla

Tuż przed oficjalną premierą drugiej solowej płyty Małacha, raper nie zwalnia tempa i publikuje kolejny singiel! Tym razem jest to utwór “Idę”.

Na oficjalnym kanale YouTube artysty dostępny jest już teledysk do utworu „Idę”. Gościnnie w numerze pojawił się reprezentant WSRH – Shellerini, a także związany z ekipą MR Crew – DJ Shoodee.

Teledyskiem, w którym oprócz wspomnianych artystów pojawiło się kilka znajomych rapowych twarzy zajęła się ekipa WOW Pictures.

fot. materiały prasowe (Igor Omulecki)

Album „Bartek” trafi na półki sklepowe w najbliższy piątek 05.06.2020.

Małach o swoim nowym projekcie:

„To mój drugi solowy album, ósmy uwzględniając projekty z Rafałem i „Tempo Mixtape”. Przez ten czas zagraliśmy sporo koncertów, zjeździliśmy całą Polskę i większość Europy, poznaliśmy mnóstwo niesamowitych osób. W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej.

Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem  z rzeczy, które były przyjemne, ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie.

Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem…”

“Czternaście nowych numerów, na których gościnnie pojawili się: RufuzKęKęPaluchEroShelleriniZbukuGrizzleeZa produkcję muzyczną odpowiada Szwed SWDZbyluMagiera2CheckPSR oraz moja skromna osoba. Zająłem się również aranżami, w których pomagał mi Mikołaj Grzywacz. Mikołaj – serdecznie dziękuje za wszystkie smaczki instrumentalno-wokalne na tym projekcie. Skrecze dołożył niezawodny  DJ-a Shoodee.

Specjalne podziękowanie dla Mikołaja Grzywacza za wszystkie dodatki instrumentalno-wokalne. Full Metal Jacket – dzięki za oprawę wizualną. Tracklistę macie poniżej”  – pozdrawiam, Bartek.

 

Leave a Reply