Karolina ‘LINA’ Jarzyńska z utworem “Supernova” w odsłonie Live Session

“Supernova” Karoliny LINY Jarzyńskiej to singiel niepublikowany jeszcze w wersji studyjnej, czekający na oficjalną premierę. Nagranie w wersji akustycznej, zaaranżowane na fortepian i perkusjonalia, stanowi przedsmak tego wydarzenia.

fot. materiały prasowe

Supernova to współczesna kobieta, zagubiona w brutalnej rzeczywistości. Chce być kochana, więc naiwnie kocha. Najczęściej płacąc za to cenę.

Desperacko próbuje wydostać się z pustki, starając się odkopać ślady dawnej siebie i poskładać je na nowo, aby móc wreszcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

LINA – czyli Karolina Jarzyńska to charyzmatyczna wokalistka z Warszawy o głębokiej, zmysłowej barwie głosu, autorka tekstów, kompozytorka. Uczestniczka II edycji programu “The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Zwolenniczka sceny nie tylko estradowej, ale również teatralnej. Swoje pasje aktorskie dawniej realizowała w teatrze, obecnie pojawia się w telewizyjnych produkcjach, m.in. w roli epizodycznej w „Na Wspólnej”. Na koncie ma występy z takimi artystami jak Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace , Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł i innymi. Wokalistka duetu Two Of Us, który zakończył pracę nad swoim debiutanckim albumem “Gravity”. Uczennica ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale wokalno-estradowym. Obecnie prowadzi intensywne prace nad solowym materiałem.

Muzyka: Krzysztof Brzeziński

Tekst: Karolina „LINA” Jarzyńska

Z Karoliną zagrali:

Krzysztof Brzeziński (fortepian) – muzyk, kompozytor, producent. To prefosjonalista o wielkim talencie, cechujący się ogromną pasją i oddaniem muzyce. Absolwent fortepianu jazzowego na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Kierownik Muzyczny Teatru Muzycznego w Łodzi. Obecnie współpracuje m.in. z zespołem Xxanaxx.

Łukasz Biliński (perkusjonalia) – perkusista, perkusjonalista, pianista i kompozytor. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie w klasie perkusji. Współpracuje m.in. z Moniką Urlik, Kwiatem Jabłoni, Teatrem Wielkim i Operą Narodową. Współtworzy z LINĄ  duet Two Of Us, w którym jest pianistą i kompozytorem.

Zdjęcia i montaż: Michał Prygiel

 

Media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/linaoficjalnie/

Instagram: https://www.instagram.com/iamlinamusic/

 

fot. materiały prasowe

Jedna odpowiedź do “Karolina ‘LINA’ Jarzyńska z utworem “Supernova” w odsłonie Live Session”

Leave a Reply