Krzysztof Kreft prezentuje nowy singiel “Disaster”. Zapowiedź premierowego albumu

29 maja ukaże się premierowy album Krzysztofa Krefta – “Can’t Handle The Truth”. Trzecim singlem promującym to wydawnictwo jest utwór “Disaster”.

Cała płyta opowiada o prawdzie. Stąd też tytuł. Na krążku znajdują się utwory dotyczące różnych etapów mojego życia: pożegnań, rozterek, rozstań i przemyśleń. Wraz z Tadeuszem Korthals staraliśmy się ubrać te emocje w dźwięki, których jeszcze nie tworzyliśmy. “Can’t Handle The Truth” jest bardzo szczere i momentami dosadne.” – jak informuje wokalista i dodaje:

“Szalenie się cieszę, że dopinamy trzecią płytę. Dużo eksperymentujemy z Tadeuszem Korthals, i co najważniejsze wszystko przechodzi przeze mnie – od muzyki, mixów, przez teledyski, sesję zdjęciową do czcionki na płycie.

fot. Łukasz Jurewicz

 

Pod koniec 2018 roku ukazała się druga płyta Krzysztofa Krefta pt. “Letters I’ll Never Send”. Pochodzący z Gdyni wokalista ma za sobą pracę w musicalu, brał udział w konkursach poezji śpiewanej, śpiewał w chórze, a nawet na scenie rockowego festiwalu. Od jakiegoś czasu nagrywa pod własnym nazwiskiem.

Nową płytę możecie zamawiać tutaj: www.krzysztofkreft.pl

 

Tracklista:

1. Painkiller

2. Can’t Handle The Truth

3. Closer

4. Dancing On The Table

5. Is Your Love Big Enough?

6. 5:45

7. Disaster

8. Don’t Wake Me Up

9. Stay (ft. Ola Kawicka)

10. Oldschool Couch

11. Vinyl

12. Lonely Island

13. Rescue

wersja CD płyty dodatkowo zawiera:

14. Lustro

15. Stronger Than Me

 

 

Leave a Reply