Mietek Jurecki powraca z singlem “Zanim czas odjedzie” i zapowiada solowy album

Mietek Jurecki (Budka Suflera) zapowiada szóstą solową płytę. Premiera singla z tytułowym utworem “Zanim czas odjedzie” miała miejsce pod koniec kwietnia. Na albumie znajduje się dwanaście kompozycji Mietka, które tekstami opatrzył Staszek Głowacz.

“Po ukazaniu się w ubiegłym roku mojej autorskiej płyty „Boża krówka” MTV24 zaproponowało mi nagranie kolejnej płyty z moimi piosenkami do tekstów Staszka Głowacza. Jesteśmy na etapie miksowania i masterowania. Podobnie jak w przypadku „Bożej krówki” zajmuje się tym Voytek Kochanek. Płyta zawierać będzie również piosenkę o mnie p.t. „Zanim czas odjedzie”. Jestem dumny z tego, że Staszek Głowacz za mojego życia postawił mi pomnik :).” – jak informuje artysta.

Premiera płyty już w maju. Rozpocznie się od przedsprzedaży internetowej w związku z trudną sytuacją w kraju i na świecie. Następnie trafi do sklepów. Od października Mietek Jurecki wyruszy w trasę koncertową, promującą to wydawnictwo. Na mapie koncertowej są już: Lublin, Brzesko, Warszawa, Kraków, Krynica Zdrój. Na tę okoliczność BNB Records przygotowuję nie lada gratkę dla fanów dobrej muzyki i samego Mietka w postaci winylowej wersji płyty w limitowanym nakładzie. Winyl będzie dostępny tylko podczas koncertów.

1. ZANIM CZAS ODJEDZIE
2. DROBNA PRETENSJA DO LOSU
3. RYCERZE ŚWIATŁA
4. DOBRZE JEST, JAK JEST
5. MOJA MANTRA
6. RZEKA MZRZEŃ
7. JUŻ NIE WRÓCISZ
8. MIŁOŚĆ KOCHA WOLNOŚĆ
9. WIEM, ŻE NIC NIE WIEM
10. CZY TY TO TY
11. SŁONECZNE POPOŁUDNIE
12. ANIOŁY SĄ WOKÓŁ NAS
Wydawca: BNB RECORDS

 

Leave a Reply