Kasia Moś gościnnie w utworze Arkadio “Gdy nie widzi nikt”

“Schować pod skorupę” to najnowsza propozycja Arkadio, w której gościnnie zaśpiewała Kasia Moś. Utwór promuje album “Gdy nie widzi nikt”, którego premiera odbyła się 6 maja.

Po płycie “NaCZYNIE” Arkadio wraca z nowym projektem muzycznym pt. ​“Gdy nie widzi nikt”.

​ Nowa płyta różni się od poprzednich tym, że jest czystym dzieleniem się przeżyciami i emocjami, które pozwalają słuchaczowi w jeszcze większym stopniu się z nimi zidentyfikować i przyznać “Ja też tak mam!”

fot. materiały promocyjne (FB)

Na płycie znajdą się tacy goście jak: Kasia Moś, Ewa Novel, Marika, Fisheclectic, Vix.N, Edzio, Artur Andrus, Misiek Koterski, Piotr Baron, Krzysztof Antkowiak, Mikser, Bosski Roman oraz trzy orkiestracje Adama Sztaby.

Tuż przed premierą krążka ukazał się singiel „Schować pod skorupę” z gościnnym udziałem Kasi Moś.

Jak mówi sam autor: “Ten utwór mówi o sytuacjach, w których czujemy się bezsilni. Możemy mieć wielką wiedzę na temat tego, jak radzić sobie z trudnościami, a gdy przychodzi życie — znów kończy się inaczej, niż byśmy chcieli. Najczęściej wtedy chcielibyśmy „schować” ten fakt, żeby nikt go nie „zobaczył”. Taka już nasza natura — że kiedy jest dobrze, to nie chce nam się mówić o tym, co nas rani, a gdy jest źle, to wszystko się kumuluje. Ten kawałek jednak ma w swoim wybrzmieniu perspektywę nadziei, chociaż trzeba pamiętać, że człowiek często potrzebuje pomocy — nie poradzi sobie ze wszystkim sam.”

I dodaje też: “Mega się jaram, że zrobiliśmy ten numer z Kasią… W mojej ocenie to jeden z najbardziej nasyconych emocjami utworów na płycie — mój faworyt — a to, co zrobiła w nim Kasia przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!”

Teledysk do utworu stanowi trzecią już odsłonę historii jego głównych bohaterów. Zmagają się oni z rzeczywistością, od której też chciałoby się uciec i schować pod — już nieco bardziej dosłowną — „skorupę”. Jednym z najważniejszych przesłań tego obrazu jest walka i wygrana rodziny jako całości, a nie tylko jednostki.

Arkadio to raper, freestylowiec, mówca.

Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Ukończył dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 7 lat występował dla ponad 150 000 osób na ponad 700 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.

Szczęśliwy mąż i tata. Na drodze swojej kariery współpracował z wieloma cenionymi artystami. Byli to m.in. Stanisław Sojka, CeZik, Kamil Bednarek, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza, Maleo i inni.

Krążek do nabycia na stronie wydawnictwa RTCK:

https://www.rtck.pl/sklep/muzyka/arkadio-gdy-nie-widzi-nikt/?ref=14]

oraz do odsłuchu w mediach streamingowych i w serwisie Youtube.

 

Leave a Reply