„Mikromusic w Starym Maneżu”

“Na krzywy ryj” w wersji koncertowej to kolejna propozycja Mikromusic z płyty „Mikromusic w Starym Maneżu”, która od niedawna jest do wysłuchania w serwisach cyfrowych.

Pomysł na nagranie płyty „Mikromusic w Starym Maneżu” padł spontanicznie kilka dni przed rzeczonym wydarzeniem. Byliśmy w trakcie trasy koncertowej i Dawid w pewnym momencie rzucił, że jesteśmy w szczytowej formie koncertowej i za kilka dni gramy w jednym z najlepszych miejsc w Polsce.

fot. materiały prasowe

Każdy koncert w Starym Maneżu to dla nas ogromny komfort i przyjemność. Zaczęliśmy szukać ekipy filmowej przez Facebook’a, w ten sposób nawiązaliśmy współpracę z Darkiem Felusiem. Zorganizował grupę znajomych filmowców.

Wszystko działo się na wariackich papierach. Napięty kalendarz spowodował, że nikt nie miał energii, ani przestrzeni, aby bliżej przyjrzeć się gotowemu materiałowi. Jednak pod koniec 2019 roku postanowiliśmy doprowadzić sprawę do końca. I oto jesteśmy w przedziwnym punkcie naszej kariery.

Przestaliśmy grać koncerty, ale za to mamy gotową płytę koncertową, która utrwaliła nasz najbardziej intensywny czas, płytę która zamyka rozdział płyty „Tak mi się nie chce”, ponieważ jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnego krążka. Bierzcie i korzystajcie z tego materiału. Niech przyniesie ukojenie i przeniesie na chwilę do niesamowitej przeszłości. Płyta zostaje wydana tylko w formie cyfrowej. Gdy wrócimy do świata analogowego, doczekamy się też wersji fizycznej.

 

Dodaj komentarz