Damian Bartosiewicz powraca z singlem “Piosenka człowieka umęczonego”

“Piosenka człowieka umęczonego” to pierwszy singiel z premierowego albumu Damiana Bartosiewicza. 11 maja miała miejsce premiera teledysku do tego utworu.

“Piosenka człowieka umęczonego” to opowieść o zmęczeniu korporacyjnymi klimatami, pogonią za wykręcaniem wyników, pracą, z której nie można wyjść, a w której ma się silne poczucie bezsensu i beznadziei.

fot. materiały prasowe

To zwiewna i lekka, folkowa opowieść o tęsknocie człowieka za naturą i prawdą.

Wszystko to zrodziło silną chęć ucieczki w zielone ramiona i płuca lasu, aby zjednać się na nowo i utożsamić z jego dzikością, bezwzględnością, spokojem, pięknem i prawdą.

Debiutancka płyta Damiana Bartosiewicza pt. “Wady kręgosłupa” ukaże się późną wiosną 2020 roku. Będzie to wydawnictwo bardzo różnorodne o tematyce oscylującej wokół człowieka i jego tęsknot, pragnień, potknięć i walk, które w sobie rozgrywa. Wszyscy jakieś mamy, na jedne pracujemy latami, inne powstają w wyniku konsekwentnego zapominania, jeszcze inne musi nam wytknąć specjalista (niekiedy samozwańczy). Często jednak to właśnie one są naszym kolorem, naszym prawdziwie ludzkim pierwiastkiem, jakkolwiek próbowalibyśmy się z tego wybielać.

Damian Bartosiewicz – wokalista, gitarzysta, autor tekstów, producent samodzielnie realizujący swoje nagrania, muzyczny samouk. Z muzyką nieprzerwanie związany od 12 lat. Uczestnik IV edycji programu The Voice Of Poland w drużynie Marka Piekarczyka. Od lat konsekwentnie poszukuje swojej unikalnej muzycznej drogi, rozwija się i otwiera na różne gatunki muzyczne, a wszystko z czystej pasji i miłości do muzyki. Sumiennie realizuje swoje muzyczne wizje. W tym co robi zależy mu, by przekazywać ludziom najpiękniejsze wartości, by wzbogacać ich w jakiś sposób i odkrywać nowe obszary wrażliwości. Ma na koncie jedną EP “Skrajności”, wydaną w 2016 roku, a aktualnie zakończył pracę nad albumem długogrającym  “Wady Kręgosłupa”.

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz