Premierowy singiel duetu Linia Nocna

“Wyszłam z ciała zaraz wracam” to premierowy utwór duetu Linia Nocna. Autorką animowanego klipu jest Justyna „Tysirr” Romul.

“Nie możemy się przemieszczać i odkrywać nowych miejsc, ale nikt nie może zabronić nam podróży w głąb swojego wnętrza i lepszego poznawania tych, którzy są teraz obok nas. O tym jest ta piosenka, która nam się niedawno przytrafiła.”

fot. Paweł Witkowski

Muzyczną podstawę utworu stanowi piano, dodatkowo kompozycję ubarwia wiolonczela, którą zaaranżował i nagrał u siebie przyjaciel duetu Jan Stokłosa.

„Okres pracy nad utworem, pokrył się już z okresem izolacji. Wymyśliliśmy sobie, żeby do naszego brzmienia dodać smyki. Wydawało nam się, że idealnie „zagrają” z naszą ascetyczną aranżacją. Zwróciliśmy się o pomoc do Janka Stokłosy, świetnego aranżera, kompozytora i instrumentalisty.  Jan zaaranżował i nagrał przepiękne partie smyczkowe na pięć wiolonczel. I tak właśnie z tradycyjnego duetu, zmieniliśmy się w „kwarantannowe trio”- dodaje Mikołaj.

Linia Nocna pracuje nad swoim drugim albumem studyjnym. To już kolejny singiel, którym zespół podzielił się w ostatnich miesiącach. Jesienią ubiegłego roku wydali singiel pt. “Gdziekolwiek” nagrany we współpracy w Kubą Badachem. Natomiast w lutym ukazał się utwór”Kranówka”.

Linia Nocna ft. Kuba Badach – “Gdziekolwiek”

 

Leave a Reply