Orkiestra online 732 muzyków, czyli “Co mi Panie dasz” w aranżacji Adama Sztaby

Takiej wersji piosenki “Co mi Panie dasz?” z repertuaru zespołu Bajm jeszcze nie było. Adam Sztaba, pomysłodawca i aranżer, złożył zespół składający się z… 732 muzyków. Wokaliści, którzy wzięli udział w tym projekcie to m.in. Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska i Igor Herbut.

“Mógłbym przytoczyć długą opowieść o tym, jak to się rodziło: od pomysłu mojej Żony, poprzez znalezienie nawiązującego do dziś utworu, wybór aranżu zarówno dla skrzypków, oboistów, jak i rockowych gitarzystów, aż po nerwowe złapanie się za głowę z racji ogromnej skali zjawiska przemieszane z dziecięcą radością odkrywania czegoś nowego.

fot. materiały prasowe (ons.pl)

Ale puenta jest taka, że w 6 dni zrodziła się najbardziej szczera orkiestra pod słońcem złożona z ludzi zewsząd – młodszych, starszych, grających profesjonalnie i amatorsko, muzykujących codziennie i raz na kilka lat, którzy stają w jednym szeregu z cenionymi Gwiazdami. Muzyka jest jedna <3″ – jak informuje Adam Sztaba w mediach społecznościowych.

Wokaliści biorący udział w nagraniu to: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Ania Karwan, Natalia Nykiel, Kasia Wilk, Kasia Moś, Olga Szomańska, Dorota Miśkiewicz, Cleo, Patrycja Markowska, Kuba Badach, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny, Sebastian Karpiel, Damian Ukeje.

 

Dodaj komentarz