Premiera drugiej płyty zespołu .Comin

1 kwietnia 2020 to data premiery drugiej płyty zespołu .Comin. Album “Człowiek” (“23 45 32 11 33”) ukazał się w formie fizycznej, a pierwszym zwiastunem tego wydarzenia był utwór “Po grób”, do którego powstał teledysk.

“Najnowsze wydawnictwo comin jest wypadkową pomysłów całego zespołu. Chcieliśmy zawrzeć tu jak najwięcej inspirujących nas czynników, a jednocześnie pozostać w miarę wierni stylowi wypracowanemu na pierwszej płycie. Określenie stylu jako ‘very metal’ jest w tym przypadku bardzo trafione. Płyta dość zróżnicowana, na swój sposób melodyjna. Ale nie nam to oceniać ;)” – jak informuje zespół.

fot. materiały prasowe

.Comin powstał w 2013 roku w Wałbrzychu. Obecny skład skupia muzyków z kilku miast dolnego Śląska. W chwili obecnej zespół tworzą: Grzegorz Stawicki – voc, Przemysław Niewiedział – git, Piotr Pawlak – git, Tomasz Pawlak – bas, Tomasz “Puhy” Kulpa – dr.

W 2015 r wychodzi pierwsze wydawnictwo zespołu zatytułowane po prostu “comin”. Płyta zostaje dość dobrze przyjęta i zebrała pozytywne recenzje. Od tamtego czasu zespół wiele koncertował, dzieląc scenę z takimi artystami jak Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Nocny Kochanek. W 2018 roku .Comin wziął udział w festiwalu “Monster od metal nad hardcore”. Zespół zdobył też 1. miejsce na świdnickiej Truskawce w 2015 roku oraz 1. miejsce na przeglądzie PKROCK w Legnicy w 2018 roku.

W związku z trudnością zaszufladkowania wykonywanej muzyki, zespół określa swój styl jako very metal.

Płytę możecie zamówić na oficjalnym FB zespołu:

https://www.facebook.com/cominpl/

 

Leave a Reply