Małach – “Bartek” – premiera pierwszego singla “Wrrr” feat. Ero, DJ Shoode

“Wrrr” to pierwszy oficjalny utwór promujący drugi solowy album warszawskiego rapera Małacha.

Gościnnie w  singlu pojawił się Ero z ekipy JWP/BC oraz DJ Shoode. Za muzykę odpowiedzialny jest Zbylu, natomiast produkcją wideo zajęła się niezawodna ekipa WOW Pictures.

Sklepowa premiera materiału zaplanowana jest a 05.06.2020

Małach o swoim nowym projekcie:

„To mój drugi solowy album, ósmy uwzględniając projekty z Rafałem i „Tempo Mixtape”. Przez ten czas zagraliśmy sporo koncertów, zjeździliśmy całą Polskę i większość Europy, poznaliśmy mnóstwo niesamowitych osób. W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej.

Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem  z rzeczy, które były przyjemne, ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie.

Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem…”

“Czternaście nowych numerów, na których gościnnie pojawili się: RufuzKęKęPaluchEroShelleriniZbukuGrizzlee. Za produkcję muzyczną odpowiada Szwed SWDZbyluMagiera2CheckPSR oraz moja skromna osoba. Zająłem się również aranżami, w których pomagał mi Mikołaj Grzywacz. Mikołaj – serdecznie dziękuje za wszystkie smaczki instrumentalno-wokalne na tym projekcie. Skrecze dołożył niezawodny  DJ-a Shoodee.

Specjalne podziękowanie dla Mikołaja Grzywacza za wszystkie dodatki instrumentalno-wokalne. Full Metal Jacket – dzięki za oprawę wizualną. Tracklistę macie poniżej”  – pozdrawiam, Bartek.

Tracklista:

 1. Bartek
 2. Detoks
 3. Idę feat. Shellerini, DJ Shoodee
 4. Postęp feat. DJ Shoodee
 5. Sens feat.Rufuz, Zbuku, M.Grzywacz, DJ Shoodee
 6. WRRR feat. Ero, DJ Shoodee
 7. Nie siadam feat.M.Grzywacz
 8. Flashback
 9. Rozsądek
 10. Z perspektywy taty feat. M. Grzywacz
 11. Trapy
 12. Tytani pracy feat. Paluch
 13. Wielkie rzeczy feat. KęKę, Grizzlee
 14. Co dalej

 

Leave a Reply