Nowy utwót “Rutyny” Koko Die [PREMIERA]

Właśnie dziś premierę ma nowa piosenka “Rutyny”, artysty ukrywającego się pod pseudonimem Koko Die. Muzyk na co dzień gra w zespole Clock Machine. Utwór zapowiada solową płytę artysty.

Koko Die to solowy projekt Konrada Nikla – multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż w zamazane wspomnienia. Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki elektronicznej, R&B, czy soulu.

fot. Ula Kocjan

Artysta ma na koncie ciepło przyjętą EP-kę “Distant Light” oraz trzy nowe single “Wino w krew”, “Rejsy” i “Drugie imię”, które są zapowiedzią debiutanckiej płyty.

“Rutyny” to nasze codzienne małe niedogodności i zwycięstwa. Jeśli jest ich zbyt wiele, mogą stać się utrapieniem, albo czynnikiem, który nie pozwoli nam się cieszyć życiem w pełnym wymiarze. Aby w pełni doznawać, powinniśmy zawsze pamiętać, że niezależnie od tego, czy w danym momencie cierpimy, czy przepełnia nas niesamowita radość, każdy stan przemija. Jest to zarazem naszym błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Rutyny mogą być zarówno naszym zniewoleniem, jak i drogą ku lepszemu. – jak informuje artysta.

Facebook: https://www.facebook.com/kokodiemusic/
Instagram: https://www.instagram.com/kokodiedie/

 

fot. Ula Kocjan

Leave a Reply