Męskie Granie 2019. Dogrywka. Posłuchaj medley albumu!

Dziesiąta, jubileuszowa trasa koncertowa Męskie Granie była jednym z najważniejszych artystycznych wydarzeń ostatnich lat w Polsce. 17 kwietnia pod naszym patronatem medialnym ukaże się album “Dogrywka”, będący dodatkiem do płyty “Męskie Granie 2019”. A już dziś możecie posłuchać medley albumu, składający się ze wszystkich piosenek!

Jest też specjalnym dodatkiem do albumu „Męskie Granie 2019”, który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku nakładem Polskiego Radia i uzyskał status platynowej płyty.

Agencja Muzyczna Polskiego Radia ma przyjemność być wydawcą tych niezwykłych rejestracji i wspierać trasę od samego początku.

 

Tym razem również nie zabraknie utworów największych twórców sceny alternatywnej, m.in.: Nosowska, Krzysztof Zalewski, Ørganek, Lao Che, Voo Voo, czy duet Maleńczuk & Waglewski. Album zawiera także piosenki wykonane w hołdzie dla klasyków polskiej muzyki rozrywkowej – zespołów Breakout i 2+1. Dzięki tej kompilacji można powrócić wspomnieniami do atmosfery letniej trasy.

Męskie Granie to kultowy projekt, którego pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku. Od początku istnienia przyciągał największych twórców muzyki oraz słuchaczy w całym kraju. Projekt ma na celu zaprezentowanie twórczego oblicza polskiej sceny muzycznej oraz zachęcenie publiczności do muzycznych eksperymentów. Program Trzeci Polskiego Radia, jako współtwórca tego muzycznego fenomenu – medialny partner i promotor wydarzenia, od 10 lat czynnie angażował się w rozwój trasy, relacjonując słuchaczom koncerty i przybliżając tym samym niepowtarzalny klimat towarzyszący koncertom.

Tracklista:

1. Maleńczuk & Waglewski – Koledzy

2. Mazolewski/Porter – Six Feet Under

3. Lao Che – United Colours Of Armagedon

4. The Dumplings – Kocham być z Tobą

5. Bass Astral x Igo – It’s Only Emotion

6. Ania Rusowicz feat. Steve Nash – Iść w stronę słońca (Tribute to 2+1)

7. Łąki Łan – Bombaj

8. Paulina Przybysz & Rita Pax feat. Vito Bambino & Wojciech Waglewski – Oni zaraz przyjdą tu (Tribute to Breakout)

9. Kortez – Dziwny sen

10. Krzysztof Zalewski – Zboża

11. Natalia Przybysz feat. Ralph Kaminski – Sto lat

12. Skalpel Big Band – Simple

13. Nosowska – Brawa dla Państwa

14. Voo Voo feat. Monika Borzym & Ritmo Bloco – Flota zjednoczonych sił

15. Ørganek – Niemiłość

 

 

Leave a Reply