Olga Polikowska nagrała numer z Gverillą

Olga Polikowska przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Właśnie zaprezentowała nowy utwór, który nagrała wspólnie z Gverillą. Piosenka nosi tytuł “Obiecaj”.

“Obiecaj” to kawałek, który na swoją premierę czekał prawie dwa lata. Ma taneczny, ejtisowy vibe i od samego początku było w nim miejsce dla gościa, którego Olga chciała zaprosić do współpracy. Gverilla był jedynym słusznym wyborem.

Nie dość, że Olga i Gverilla wspólnie wykonali ten utwór, to oboje odpowiadają również za tekst. Autorami muzyki do kawałka są Patryk Walczak, Łukasz Maron, Tymoteusz Nowak, jak również sama Olga.

fot. okładka singla

“Gverilla chodził mi po głowie nieustannie, ponieważ jego flow idealnie pasuje do vibe’u tego kawałka. Kiedy w końcu udało nam się spotkać, to wniósł do niego jeszcze więcej świeżej energii niż sobie wyobrażałam. Spotkanie z nim uważam za jedno z najciekawszych w mojej karierze. Było bardzo inspirujące.” – opowiada o współpracy z Gverillą Olga.

Muzyka Olgi Polikowskiej to wypadkowa synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej oraz niebanalnych osobowości, z którymi współpracuje od czasów EP-ki “Blask”. W jej utworach słychać przyjemnie unoszące się bity zestawione z subtelnym i zmysłowym wokalem. W 2020 roku ukaże się jej debiutancka płyta. Wydawcą albumu jest wytwórnia FONOBO Label.

 

Leave a Reply