Premierowy utwór “Miłość” Kamili Dauksz

Kamila Dauksz prezentuje pierwszy singiel “Miłość”, który zapowiada jej debiutancką płytę. Album “Opowieści” ukaże się pod naszym patronatem medialnym już 28 kwietnia.

Rok 2020 rozpoczęła od występu na scenie „Warszawa Stolica Sylwestra 2019!”. Teraz wydała singiel pt. “Miłość” zapowiadający jej autorską płytę.

fot. materiały prasowe (okładka singla)

Kamila Dauksz pochodząca z Opola, w swoich energicznych, a zarazem przesiąkniętych kobiecą wrażliwością piosenkach zabiera słuchaczy w wyjątkową podróż.

 

Śpiewa i gra na wiolonczeli, pisze muzykę i teksty, a całość współtworzy ze swoim niezawodnym sztabem muzyków, na czele którego stoją jej mąż Tomek Boruch (gitara, chórki) oraz jej tata Dariusz Dauksz (gitara), z którym założyła zespół.

Dokładnie pół roku temu Kamila i jej mąż Tomek powiedzieli sobie sakramentalne tak. Z tej okazji postanowili podzielić się ze światem piosenką o wymownym tytule „Miłość”. Treść utworu to przede wszystkim luźne przemyślenia na temat znaczenia słowa, a w połączeniu z gitarowymi dźwiękami tworzą niesamowity klimat. Dopełnieniem całości jest teledysk, który ukazuje miłość tych dwojga w jeszcze inny sposób, ale to musicie zobaczyć sami!

Jako 7-latka w programie „Od przedszkola do Opola” wyznała, że marzy, żeby stać na scenie i mieć 42 lata… Postanowiła jednak nie czekać tak długo i już wkrótce zaprezentuje swój najnowszy album „Opowieści”.

Płyta „Opowieści” to sześć autorskich piosenek, gdzie każda opowiada swoją indywidualną historię. Znajdzie się tu piosenka o miłości, o pokonywaniu przeciwności („Let`s try”), czy marzycielska „Taka pointa” o tym, żeby „mieć u stóp cały świat”! Muzycznie całość oparta jest na wiolonczelowych melodiach oraz gitarowych riffach, co daje bardzo oryginalne i unikatowe brzmienie, o które zadbali doświadczeni i czołowi polscy muzycy.

Pre-save do serwisów streamingowych: https://ffm.to/kamiladaukszmilosc

Strona: https://www.facebook.com/KamilaDaukszOfficial

Instagram: https://www.instagram.com/kamila_dauksz/?hl=pl

 

Leave a Reply