Premierowy utwór Patrycji Markowskiej w ramach akcji #zostanwdomu

Patrycja Markowska opublikowała swój nowy utwór pt. „Niepoprawna”. Klip do piosenki powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa. Warto podkreślić, że video zostało nagrane w ramach akcji #zostanwdomu.

Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej  w programie Ameryka Express”- komentuje Artystka. „Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny:)”.

fot. okładka singla

Sama artystka pełna energii i chęci działania komunikuje do wszystkich słuchaczy: „Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzęże  ta piosenka wprowadzi trochę słońca i  doda wam nadziei w tych trudnych czasach”.

Przy okazji premiery piosenki Patrycja zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Na profilu artystki: https://sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska/ dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł.  Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka, celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 r.

 

Leave a Reply