KRiSU prezentuje kolejny singiel “Mój świat” i zapowiada nowy album

10 marca 2020 KRiSU zaprezentował premierowy utwór “Mój świat”. To już trzeci singiel artysty, który zapowiada album “Pamiętaj”. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku.

Debiutancki singiel „Uciekam”ukazał się w styczniu, kolejny “Szczerość” w lutym tego roku. Obecnie KRiSU jest w ogólnopolskiej trasie promocyjnej swojej płyty “Pamiętaj…”, żeby przedpremierowo przybliżyć odbiorcom swoją twórczość. Cały album będzie zachowany w klimacie pop-rock.   

fot. materiały prasowe

Otaczający nas świat i rzeczywistość często wywołuje dyskomfort i niepokój. W efekcie takiego stanu ducha poszukujemy alternatywnych ścieżek życiowych i swojej przestrzeni, dla niektórych będzie to wyimaginowany świat dostępny tylko dla nich samych w ich głowach i umysłach, inni zaś potrzebują bardziej ekspresyjnych środków wyrazu, poprzez muzykę, taniec, książkę czy obraz. Każdy znajduje dla siebie swoją przestrzeń, w której może poczuć się spełniony i bezpieczny, a to czy kogoś obdarzymy zaufaniem i wpuścimy do swojego świata to indywidualne podejście do sytuacji, nie każdemu bowiem będzie tam wygodnie. Trudno znaleźć drugą osobę czy odbiorców, którzy nie poczują się zbyt obciążeni i będą mieli ochotę skonfrontować się z naszymi odczuciami. Krisu kolejny raz poprzez swoją muzykę pobudza nas do refleksji i zastanowienia się nad ” Naszym światem “.

Krzysztof Bańka KRiSU gra w składzie:

Kosma Kalamarz – bas 
Przemysław Smaczny – perkusja
Marek Rusinowski – klawisze
Daniel Wręczycki – gitara solowa
Joanna Smajdor – chórki
Sonia Maselik – chórki

Profile społecznościowe:

 

Leave a Reply