“Android”, czyli nowy singiel i teledysk zespołu Korporobot

13 marca to data premiery teledysku do nowego utworu „Android” zespołu KORPOROBOT. Jest to trzeci teledysk promujący nadchodzący na jesieni album długogrający.

fot. materiały prasowe

„Android” porusza tematykę samotności. Ale jak na Korporobota przystało robi to w ujęciu technologiczno-romantycznym. Na czym polega mroczny urok samotności? Czy jest pułapką, czy bezpieczną przystanią? Przed czym uciekasz? Czy przy kojących dźwiękach utworu spokojnie odpływasz czy może osuwasz się w pustkę? Sam znasz najlepiej odpowiedź na to pytanie.

Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów. Tworzą go polscy muzycy sesyjni młodego pokolenia czerpiący inspiracje z wielu gatunków: pop, soul, rnb, dance, jazz, funk i rock bez jakichkolwiek uprzedzeń artystycznych. Korporobot serwuje wyjątkową muzyczną mieszankę wpadających w ucho piosenek o współczesnej estetyce popowej lecz wyczuwalnym ukłonem w stronę złotych lat 80-tych. Poprzedni singiel zespołu “Jeszcze Jedna Noc” miał także premierę w tym roku i został świetnie przyjęty, o czym świadczy ponad 150 tysięcy wyświetleń teledysku do tego utworu.

“Nikt z nas nie jest specjalistą od science-fiction” – wywiad z zespołem Korporobot

https://www.facebook.com/Korporobot
https://www.instagram.com/korporobot_music/
https://www.youtube.com/channel/UCUJInqaiZMQAlwgUFsZ349g

 

Leave a Reply