Aleksandra Krat prezentuje utwór “Roses”

Na początku marca premierę miał najnowszy singel “Roses” Aleksandry Krat, do którego powstał teledysk. Już dziś możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z jednym z ciekawszych odkryć tego roku.

Aleksandra Krat od kilku lat publikuje swoje działania artystyczne. Do niedawna były jednak tylko formą kaprysu, czy nastroju. Wokalistka odnajduje się swobodnie w pisaniu tekstów oraz komponowaniu muzyki. Z powodzeniem startowała w konkursach szkolnych jak i ogólnopolskich, ciesząc się sporym zainteresowaniem.

fot. materiały promocyjne

 

Szczególnym wydarzeniem było zajęcie drugiego miejsca na Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej im. Agnieszki Osieckiej, w którym zaprezentowała autorski utwór ,,Po Cichu”.

W 2018 roku rozpoczęła współpracę producencką z członkami nieistniejącego już zespołu ,,LABAI” /Karol Szczepaniak i Daniel Dziemitko/. Ola przybyła z gitarą, mocnym soulowobluesowym głosem i pomysłami. Zawiązana więź oraz wspólna radość z komponowania znalazła ujście w najnowszym singlu „Roses” oraz w innych nadchodzących kompozycjach. Muzycy wzajemnie inspirują się do dalszego wspólnego działania licząc, że efektem końcowym będzie muzyka z sercem.

“Niech na początek każde serce stanie się otwarte na emocje, które chciałabym Wam przekazać najcichszym nawet ponurym, czy szklanym dźwiękiem.” – Olka

YouTube: https://www.youtube.com/c/aleksandrakrat

IG: https://www.instagram.com/kratowaa

FB: https://www.facebook.com/aleksandrakrat.official

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply