Duet Beti & Bobass prezentuje utwór “Życie to chwila” i zapowiada nowy album

Duet Beti & Bobass prezentuje utwór “Życie to chwila”, który zapowiada ich trzecią płytę. Premiera albumu odbędzie się zimą tego roku. Do piosenki powstał teledysk.

Utwór to zaduma nad przemijającym życiem oraz refleksja nad jego sensem.  “Piosenkę tę pragnę zadedykować mojemu zmarłemu Tacie. Tak naprawdę to On zainspirował mnie do napisania tej piosenki, ponieważ mimo tego, że nie ma Go między nami to czuję jego obecność!!! ” – jak informuje wokalistka

fot. materiały prasowe

Duet Beti & Bobass to dwie wybuchowe osobowości, których oprócz wspólnej pasji i przyjaźni połączyła również muzyka.

Beata Beti Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Finalistka programu telewizyjnego “Aplauz Aplauz” emitowanego na antenie TVN. Pedagog pracująca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym. Twórczyni programu muzykoterapetycznego pt. “Muzykoterapia w procesie wspomagania rozwoju oraz niwelowania napięć dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, wieloletnia nauczycielka muzyki w szkołach masowych.

Kuba “BOBASS” Wilk – multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, Rzoz. Koncertował w wielokrotnie w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Niemczech, Bułgarii i Danii. Został laureatem Festiwalu Polskiego Radia programu 2 “Nowa Tradycja”, gdzie zdobył Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko. Jest związany z firmą Ernie Bal land oraz Music Mann prezentując gitary basowe. Reprezentował Polskę na Festiwalu Euroradio w Bułgarii w Duecie z Agatą Siemaszko.

 

Leave a Reply