Artyści dla zwierząt w klipie stylizowanym na lata 80.

Klub Samotnych Serc „Pokochaj” to część kampanii społecznej Fundacji #GłosemZwierząt namawiającej do adopcji zwierzaków zamiast ich kupowania. Do akcji przyłączyli się tacy artyści jak: Bartosz Bielenia, Agata Buzek, Justyna Wasilewska, Katarzyna Żak, Jacek Braciak oraz Sebastian Stankiewicz.

fot. materiały promocyjne

 

 

Czujesz się samotny? Szukasz przyjaciela i bezinteresownej miłości? Odwiedź schronisko dla zwierząt! Kampania #GłosemZwierząt promuje postawę społeczną „nie kupuj, adoptuj” zachęcając do adopcji zwierząt bezdomnych. Wejdź na https://pokochaj.glosemzwierzat.pl/ i zobacz kto na Ciebie czeka. Nie możesz adoptować? Przekaż 1% podatku na Fundację Głosem Zwierząt KRS 0000373309.

Kampanię wsparli swoim wizerunkiem Agata Buzek, Justyna Wasilewska, Katarzyna Żak, Bartosz Bielenia, Jacek Braciak oraz Sebastian Stanki Stankiewicz.

Jak się jednak okazuje, ich matrymonialne anonse nie są skierowane… do ludzi. Za koncepcję spotu odpowiada agencja Kreatik. Produkcja i reżyseria to natomiast dzieło kolektywu Andiamo.

 

Dodaj komentarz