The Freuders z premierowym utworem “Dijuth”

“Dijuth” to najnowsza propozycja The Freuders, która zapowiada zbliżającą się premierę płyty zespołu. Album ukaże się wiosną tego roku.

Długogrająca płyta będzie zawierała 9 utworów w języku angielskim, które na tle dotychczasowych wydawnictw wyróżniać się będą jasnym brzmieniem i melodyjnymi refrenami. Całość została zarejestrowana w lipcu 2019 roku w Nebula Studio.

fot. Piotr Chmolowski

The Freuders to składający się z czterech muzyków warszawski zespół. W jego skład wchodzą: Tymon Adamczyk (wokal, gitara), Olek Adamski (gitara), Maciej Witkowski (bas) oraz Piotr Wiśnioch (perkusja).

Zespół The Freuders ma już na swoim koncie dwupłytowy debiut “7/7” (wydany nakładem wytwórni Fonografika) oraz trzy EPki – ostatnia, “Omniform”, z marca 2018. Wszystkie dotychczasowe wydawnictwa dostępne są na platformach streamingowych Spotify, TIDAL, Deezer, Apple Music oraz YouTube.

Zespół został także ogłoszony – obok solowego projektu Arkadiusza Jakubika – jako jeden z dwóch pierwszych wykonawców tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal! Kolejne koncerty pozostają jeszcze tajemnicą, ale zespół nie ma zamiaru próżnować w 2020 i w planach jest ogłoszenie jeszcze większej liczby koncertów niż w latach ubiegłych.

 

 

Dodaj komentarz