Premierowy utwór “Rób tak dalej” Kasi Lins

Kasia Lins zapowiada nowy album „Moja wina”, następcę świetnie przyjętego debiutu pt.: „Wiersz ostatni” (2018). Już teraz można posłuchać pierwszego singla „Rób tak dalej”, do którego powstał teledysk.

“Rób tak dalej” to opowieść o ciekawości i niezaspokojeniu, o potrzebie, która jest powodem, a staje się sensem. O dążeniu do poznania i procesie odkrywania jako głównej sile napędowej relacji z drugą osobą. Duszny nastrój muzyki złączony z nocnym obrazem i niepokojącą fabułą w pełni uosabia ducha nadchodzącej płyty.

fot. materiały prasowe

Piosenkę przedpremierowo można było usłyszeć 24 lutego 2020 w audycji Anny Gacek „Aksamit”. Autorami teledysku są Kasia Lins i Karol Łakomiec. Zdjęcia powstały w niezwykłej przestrzeni Teatru Słowackiego w Krakowie.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów. W 2018 roku wydała album „Wiersz ostatni”, który spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony słuchaczy jak i krytyków. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzują: gęsta atmosfera oraz kinematograficzny nastrój. Kasia występowała m.in. na 55. KFPP w Opolu na Scenie Alternatywnej, Open’er Festival oraz festiwalu Męskie Granie. W 2019 roku była dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyk (w kategoriach Album roku pop alternatywny oraz w kategorii Autor roku).

Nadchodzący album artystki zatytułowany „Moja wina”, to zbiór opowiadań o raju i piekle, grzechu i przebaczeniu, uniesieniach i impasach. Kasia Lins jest autorką wszystkich tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem.  Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Artystka koncertuje w składzie:

Kasia Lins

Karol Łakomiec

Zuzanna Kłosińska

Agnieszka Bigaj

Wiktoria Jakubowska

“Emocje, to jest to, na czym najbardziej mi zależy” – nasza rozmowa z Kasią Lins

 

Leave a Reply