Paulina Czapla w interpretacji eurowizyjnej ballady

Młoda wokalistka Paulina Czapla wzięła na warsztat trudny technicznie utwór „Amar Pelos Dois” Salvadora Sobrala, który zwyciężył konkurs Eurowizji w 2017.

Paulina Czapla jest uczestniczką tegorocznych polskich preselekcji do konkursu Eurowizji. W półfinałowym odcinku „Szansy na sukces” wylosowała ten właśnie utwór. Wykonała go kapitalnie, zwracajając uwagę zebranej publiczności wrażliwością i warsztatem. Jurorów w składzie Cleo, Michał Szpak i Gromee docenili jej kunszt i przyznali Paulinie wyróżnienie specjalne.

Do serwisów streamingowych właśnie trafiła studyjna wersja utworu w wykonaniu Pauliny Czapli. To gratka nie tylko dla fanów Eurowizji.

fot. materiały prasowe

 

Paulina Czapla to utalentowana 28-letnia wokalistka pochodząca z Malborka, choć od wielu lat mieszka w Gdańsku. Zaczynała swoją edukację muzyczną w Malborku w klasie fortepianu, a ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Śpiewanie jest dla niej nie tylko pasją, ale powołaniem. W grudniu ubiegłego roku wydała EPkę „Akustycznie”, która dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych.

 

Leave a Reply