Trasa koncertowa Karoliny Czarneckiej

Karolina Czarnecka kontynuuje swoją podróż z „Cudem” w ramach trasy promującej nowy album. Po koncertach w Olsztynie i Siemianowicach Śl. kolejne przystanki zaplanowano w pięciu miastach.

20.02. Łódź, Pop’n’Art

20.03. Rzeszów, Vinyl

21.03. Lublin, Dom Kultury

18.04. Ostrowiec Św., Zmiana Klimatu

19.04. Gliwice, Dobry Zbeer

 

fot. Kuba Dąbrowski

Płyta „Cud” ukazała się jesienią i dotychczas miałay premierę single: „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.

Szczegóły koncertów na: https://www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial

Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.

W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”.

15 listopada ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Będzie rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.
Pierwsza część trasy koncertowej promującej album odbyła się jesienią 2019 r. Aktualnie trwa dalsze dzielenie się „Cudem” na koncertach.

“Jestem polskim Kanyem Westem” – nasza rozmowa z Karoliną Czarnecką

 

Dodaj komentarz