Premiera teledysku “Revert” Łukasza Mnihu Czesnołowicza i zapowiedź płyty

Dziś, 14 lutego swoją premierę ma teledysk do utworu “Revert” (prod. Macios) rapera Mnihu. Singiel jest oficjalną zapowiedzią albumu, który ukaże się wiosną tego roku.

W rolach głównych udział wzięli Anastazja Yandaltsava znana z programów MTV oraz Mateusz Zając. Ujęcie nagrane zostały w Kłodzkiej kawiarni Pan Kawka oraz w samym mieście. Klip ukazał się na kanale YouTube MnihuOficjalnie.

fot. materiały prasowe

 

Łukasz Mnihu Czesnołowicz to kłodzki raper, który muzyką zajmuje się już od 12 roku życia. Kilka lat jego działalności muzycznej zaowocowało wydaniem wielu nielegali, a w tym roku światło dzienne ujrzy legalny album artysty – “CHANGE”, na którym pojawiło się wielu gości m.in. Elzet, Mikee APG, DJ Element czy DJ HWR.

Album “CHANGE” to ogromna mieszanka stylów i emocji. Raper postawił na różnorodność, dzięki czemu usłyszymy zarówno numery oldchoolowe, jak i takie podszyte zupełnie nowym, świeżym brzmieniem. Jego założeniem było stworzenie albumu “dla każdego” – nie ważne czy słuchasz rapu, rocka, czy reggae, na tej płycie każdy znajdzie coś dla siebie. Premiera płyty przewidywana jest na wiosnę bieżącego roku.

“Utwór “Revert” zainspirowany został historią pewnej Izabeli, której ten utwór dedykujemy wraz z autorem opowieści.”

Mnihu FB: https://www.facebook.com/mnihu.rap/

Mnihu INSTG.: https://www.instagram.com/mnihu.rap/

 

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply