Zapowiedź podwójnej płyty “50/70” Krzysztofa Cugowskiego

Krzysztof Cugowski obchodzi jubileusz 50-lecia pracy artystycznej i zapowiada podwójną płytę “50/70”. Były wokalista Budki Suflera uczci tym albumem 50-lecie swojej pracy artystycznej, ale także 70. urodziny.

“Krążek ukaże się w kwietniu, a w maju jubilat organizuje imprezę urodzinową w Lublinie. “To będzie impreza dla fanów, ja wolałbym tylko pierwszą cyfrę świętować” – mówi jubilat.

Jedna z płyt będzie koncertowa i znajdą się na niej największe przeboje z dotychczasowego dorobku, natomiast drugi krążek całkowicie akustyczny. Wokalista zapowiada także kilka niespodzianek, w tym jedną z pierwszych piosenek, jakich nagrał, a która nigdy się nie ukazała.

fot materiały prasowe

Artysta nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił zrobić wyjątek. Wyruszył także w trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabiera publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy.

 

 

Koncertowy album Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów

2 odpowiedzi na “Zapowiedź podwójnej płyty “50/70” Krzysztofa Cugowskiego”

  1. Mam olbrzymią nadzieję, że na płycie będzie utwór “Woskowe dusze” w obecnej koncertowej wersji, bo to co teraz Krzysztof robi z tym utworem na swoich koncertach to jest GENIALNOŚĆ!!!

Leave a Reply