Premiera płyty “@strach” Pawła Izdebskiego

17 stycznia 2020 to data premiery solowej płyty “@strach” Pawła Izdebskiego. Album ukazał się pod naszym patronatem medialnym.

Premierze płyty towarzyszy koncert w warszawskim klubie “Progresja”, który odbędzie się już 26 stycznia.

fot. Magdalena Kubiak

Koncert premierowy w warszawskiej Progresji jest częścią trasy koncertowej “Niewiarygodny Tour”, promującej nadchodzące wydawnictwo. Mimo tego, wypełniony będzie masą muzycznych niespodzianek, które Paweł razem z zespołem szykuje specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Solowy krążek przełamuje dotychczasową karierę muzyka, wracając do jego mocniejszych korzeni muzycznych, oddalając się od wydanej w 2017r. popowej EPki “Książę Naiwności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień.

Folkowo-rockowe, żywe brzmienia oparte na gitarach i instrumentach smyczkowych, oplecione wokalem Izdebskiego. Na płycie nie znajdziemy syntetycznych dźwięków, czy grama nieautentyczności – zarówno w muzyce, jak i przekazie lirycznym.

Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty.” – Paweł Izdebski o płycie “@strach”.

Paweł Izdebski – Progresja Warszawa – Koncert Premierowy @strach
26 stycznia 2020
18:30 – otwarcie drzwi
19:00 koncert supportujący (TBA)
19:45 koncert PAWEŁ IZDEBSKI + goście

Kim jest Paweł Izdebski?

Do dziś znany szerzej jako wokalista Studio Accantus czy gitarzysta Ralpha Kaminskiego. W 2017 roku wydał debiutancką EPkę pt. „Książę Naiwności”, finansując ją kampanią crowdfundingową. Artysta po raz kolejny samodzielnie wydaje album, tym razem rezygnując z popowego i bajkowego klimatu EPki na rzecz bardziej rockowych, alternatywnych brzmień, co można usłyszeć chociażby w pierwszym singlu „Niewiarygodne”.

 

Dodaj komentarz