Paweł Izdebski wydał… grę mobilną i zapowiada płytę “@strach”

Tego jeszcze nie było. Paweł Izdebski wydał… grę mobilną na Androida. A już 17 stycznia ukaże się – pod naszym patronatem medialnym – debiutancka płyta wokalisty “@strach”.

12 stycznia na sklepie z aplikacjami mobilnymi ukazała się aplikacja “@strach – the game”, która jest ciekawym bonusem dla fanów muzyka i jego zespołu, oraz oryginalną promocją płyty “@strach”.

fot. Magdalena Halicka

“@strach – the game” to mobilna, muzyczna gra zręcznościowa, w której gracz może wcielić się w postać Pawła Izdebskiego zmierzającego na latającej gitarze na własny koncert. Celem jest pomoc muzykowi w dotarciu na czas poprzez omijanie przeszkód – w postaci na przykład samochodów, czy hejterów rzucających pomidorami. Punkty zdobywa się poprzez zbieranie kostek gitarowych leżących na naszej drodze. To wszystko oczywiście w rytm muzyki Pawła, utworów z płyty “@strach”, ale nie tylko!
Uroku  dodają przezabawne dźwięki nagrane przez samego muzyka jak i zaskajująca szczegółowość grafik, np. wizerunki pojawiających się członków zespołu muzycznego Izdebskiego.
Gra jest dodatkiem do płyty “@strach” Pawła Izdebskiego, której premiera już w najbliższy piątek, 17 stycznia.
Płytę promują też trzy wydane do tej pory single, “Niewiarygodne”, “Laura” oraz “Szwy”.
Co więcej!
Najbardziej aktywni gracze, a dokładniej ci, którzy na czas 17 stycznia 2020 godz. 23:59 będą w pierwszej trójce najlepszych wyników, mają szansę otrzymać darmowe bilety na koncert premierowy w warszawskiej Progresji!
 
Koncert premierowy w warszawskiej Progresji jest częścią trasy koncertowej “Niewiarygodny Tour”, promującej nadchodzące wydawnictwo. Mimo tego, wypełniony będzie masą muzycznych niespodzianek, które Paweł razem z zespołem szykuje specjalnie na tę wyjątkową okazję. Niewykluczone, że pojawią się muzyczni goście z najwyższej półki polskiej sceny alternatywnej.

Nadchodzący krążek przełamuje dotychczasową karierę muzyka, wracając do jego mocniejszych korzeni muzycznych, oddalając się od wydanej w 2017r. popowej EPki “Książę Naiwności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień.

———
Paweł Izdebski – Progresja Warszawa – Koncert Premierowy @strach
26 stycznia 2020

18:30 – otwarcie drzwi
19:00 koncert supportujący (Suzia)
19:45 koncert PAWEŁ IZDEBSKI + goście
Bilety w cenie 40-50zł dostępne na GoOut: https://goout.net/pl/bilety/pawel-izdebski-premiera-albumu/swgf/

Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/758434724609552/

———
 
Kim jest Paweł Izdebski?

Do dziś znany szerzej jako wokalista Studio Accantus czy gitarzysta Ralpha Kaminskiego. W 2017r. wydał debiutancką EPkę pt. „Książę Naiwności”, finansując ją kampanią crowdfundingową. Artysta po raz kolejny samodzielnie wydaje album, tym razem rezygnując z popowego i bajkowego klimatu epki na rzecz bardziej rockowych, alternatywnych brzmień, co można usłyszeć w wydanych niedawno singlach.

 

Leave a Reply