Kolejny singiel z premierowej płyty Miuosha

Miuosh prezentuje teledysk do utworu “BLCKSTR” z gościnnym udziałem Palucha. Nowy kawałek promuje album “Powroty”, który ukaże się już 24 stycznia.

Ósmy solowy album Miłosza to 10 utworów, które dotykają najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w jego życiu. Na płycie usłyszymy także wielu gości.

Napisaną w trasie płytą katowicki muzyk powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat – dotyka wewnętrznych problemów, decyzji i deklaracji, rozlicza sam siebie i podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia.

fot. Mateusz Czech

„Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej.

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście, którzy i tym razem świadczą
o niezaprzeczalnym poziomie całości – obok gospodarza krążka usłyszymy Melę KotelukNatalię NykielIgoThe DumplingsMateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

Przedsmakiem płyty jest dostępny już singiel „Powroty”, na YouTube Fandango Records. A już w styczniu ukaże się kolejny singiel zatytułowany „Motyle” wykonany wspólnie z Igorem Walaszkiem znanym z projektu Bass Astral x Igo.

W lutym i marcu 2020 Miuosh odwiedzi 16 polskich miast i zaprezentuje materiał z nowego albumu.

Tracklista albumu „Powroty”

01. PANIE

02. POWROTY

03. DIAMENTOVA feat. Natalia Nykiel

04. LHOTSE

05. BLCKSTR feat. Paluch

06. POWINNOŚĆ feat. Mateusz Konieczny

07. ANALOG

08. LĘK feat. The Dumplings

09. OMEGA

10. ROK feat. Mela Koteluk

11. MOTYLE feat. Igo

 

 

Dodaj komentarz