Edyta Górniak prezentuje utwór „My Way”

W serwisach cyfrowych i na YouTube pojawiła się nowa piosenka Edyty Górniak – „My Way”. Utwór powstał przy współpracy z producentem muzycznym Gromee’em.

To już druga piosenka tego duetu – w sierpniu tego roku światło dzienne ujrzał „Król”. Słuchacze mogli już kilka tygodni temu zapoznać się z fragmentem „My Way” – piosenkę można było usłyszeć w czołówce programu pod tym samym tytułem.

Pierwszym efektem spotkania Edyty i Gromee’go jest singiel „Król”. Prapremiera utworu odbyła się podczas Top of the Top Sopot Festivalu. Teraz piosenki można posłuchać w serwisach cyfrowych. Jak napisała na swoim Instagramie Edyta Górniak:

W sercu wszystkie emocje.. Ale także Cisza. Mogłabym napisać wiele słów a i tak żadne z nich nie odda tej chwili, bo stałaby się błaha. Żyję dla Muzyki. Dzięki niej także. Taki dzień to dla mnie Święto. Czekałam wiele lat, aby spotkać Twórcę, który tak niemożliwie bezbłędnie czuje swojego artystę. Od lat nie miałam tyle Muzyki na wyciągnięcie ręki. A wszystko to Dzięki Tobie Gromee. Szczęśliwej Premiery ❤️ Tobie. Nam. Wam.

 

Dodaj komentarz