nastroje prezentują utwór “tak mocno czuję”

27 listopada ukazał się kolejny singiel zespołu nastroje, który najlepiej brzmi w jesienno-zimowe wieczory. Do utworu “tak mocno czuję” powstał teledysk.

Piosenka “tak mocno czuję”, jest o akceptowaniu wrażliwości. Nadaje wrażliwości pozytywny kontekst, zamiast mówić o niej jak o słabości. To z wrażliwości bierze się kreatywność i empatia. Chcielibyśmy by piosenka trafiła do innych “wrażliwców” by Ci zrozumieli jak niezwykły mają dar, nawet jeśli czasem zalewa ich fala uczuć, w której mogą się podtopić. – jak informuje zespół.

Natalia Grosiak z Mikromusic powiedziała: “Ola Borak tak mocno czuje i wie, o czym śpiewa. Przychodzi nowe muzyczne dziecko na świat i pewnie zacznie bardzo szybko samodzielnie chodzić”.

fot. materiały promocyjne

Są takie dni, w których obracając głowę, widzę jesienną ciszę. Trochę mocniej niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej czuję podmuch wiatru, szorstko głaszczący mnie po ramionach i szyi. Szelest pożółkłych liści wywołuje miły dreszcz, a jednocześnie przyprawia o ciarki. Jak co roku o tej porze odrestaurowuje mikrostany zawieszenia, dopadające mnie w drodze do metra albo spożywczaka naprzeciwko mojego m2. Mikrostany zawieszenia, na kilka sekund, na kilkanaście. Myślę, że byłaś, że byłeś, jesteś. Pochylam się jeszcze nad swoim odbiciem, wpatrując się w nie chwilę; pewnie tylko po to, by wkrótce pójść dalej.

Słuchanie „Tak mocno czuję” zalecane jest nie wcześniej niż w godzinach popołudniowych. Może słuchaczom uda się wychwycić w tym kawałku echa nastrojowych inspiracji z lat 90-tych. Również tym, których jeszcze wtedy nie było na świecie lub poruszali się na czterech kończynach. Piosenka „wypłynęła” z nastrojów naturalnie, jakby była zakorzeniona w zespole od początku. W rzeczywistości nie wiem, czy mocno czuję. Zdarza się, że jesienią myślę inaczej. I może w tym paradoksie jest klucz.

Smart link do muzyki: https://nastroje.ffm.to/tak_mocno_czuje

 

 

Dodaj komentarz