Smolik i Kev Fox z Real World Studio Petera Gabriela

Rozpoczęła się trasa koncertowa “THE ALL SAINTS TOUR”, która jest ostatnim etapem promocji “Queen of Hearts” duetu Smolik // Kev Fox.  Z tej okazji artyści przygotowali niespodziankę w postaci wideo, pokazującego od kulis pracę nad wydawnictwem, które zostało zrealizowane w legendarnym Studio Real World Petera Gabriela.

Queen of Hearts” to EP-ka, która jest ostatnią muzyczną wizytówką duetu SMOLIK // KEV FOX. Wydawnictwo miało swoją premierę w wrześniu 2018, ale to właśnie teraz, w przeddzień startu grudniowej trasy koncertowej „THE ALL SAINTS TOUR”,  artyści postanowili podzielić się filmem z prac nad materiałem, który realizowany był w legendarnym, należącym do Petera Gabriela Real World Studios. Pracę muzyków w studiu podpatrywał reżyser Paweł Orwat oraz operator Patryk Jordanowski. Powstał mini-dokument pokazujący od kulis pracę nad poszczególnymi utworami z “Queen of Hearts”. Efekt  można obejrzeć w poniższym wideo:

To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów duetu. Artyści rozpoczęli trasę koncertową “THE ALL SAINTS TOUR”. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń można znaleźć na fanpage Smolik // Kev Fox.

Posłuchaj EP “Queen of Hearts”: kayax.lnk.to/QueenOfHeahtsEP

 

Dodaj komentarz