Pierwszy singiel Majki z płyty “Jedno Życie”

Prezentujemy pierwszy singiel Majki z płyty “Jedno Życie”, która ukaże się pod szyldem One Life Studio w pierwszym kwartale 2020 roku. “Intro” to jeden z kilku mocniejszych emocjonalnie kawałków na krążku. Za produkcję odpowiedzialni są Bedi oraz GBSN.

Majka – Marcin, rocznik 96′, pochodzi z Rzeszowa. Muzykę tworzy od około 8 lat z przerwami. W maju 2019 zacząłem pracować nad solową płytą, w którą włożyłem całe serce i mnóstwo pracy. W listopadzie tego roku uruchomiłem wraz z dwójką przyjaciół Bedim i GBSN’em , One Life Studio, w którym obecnie urzędujemy 🙂  Podsumowując, marzenia się spełnia a nie tylko o nich gada! 

fot. materiały promocyjne

Płyta będzie utrzymana w klimacie oldschoolowym, znajdziecie na niej 13 numerów. Pojawi się na niej wielu gości, zaczynając od mamy Majki idąc przez uliczny rap, delikatny damski wokal aż po reggae. Wersja fizyczna płyty będzie dostępna w kilku miejscach, wkrótce więcej informacji. Cały zysk z wersji fizycznej artysta przeznacza na cele charytatywne.

Płyta będzie sukcesywnie pojawiać się na portalach streamingowych, a raper przygotowuje już kolejne projekty m.in. serie One Life Shot oraz EP w bardzo ciekawej współpracy.

“Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy dołożyli swoje trzy grosze do tej płyty. Włożyłem w nią całe serce i mnóstwo pracy. Mam nadzieję że się spodoba. Pozdrawiam!” – Majka

Tytuł płyty: “Jedno Życie”

Okładka, cała oprawa graficzna : Buryna

Mix / Mastering: Bedi

Produkcja: Bedi, GBSN, Efen, Mateusz B, Premier Arena, Def Starz, Grandon

Goście: Dorota Majewska, Bedi, DJ MRK, Kaiteu, Kamila Szeliga, Ziomeck, Dziabson, Iwuen, Stychu, Efen, Ryba RwP, Yongsoul, Komar, Najduch, Zabor, Kacy, Buryna, Marlez

Video : Kacy K3MovieMaker

Patronat: One Life Studio, RapNews, Rewolta Label, Polska Płyta / Polska Muzyka

Media społecznościowe:

 

Dodaj komentarz