Young Igi z teledyskiem do “THC”

Young Igi wypuszcza klip do kawałka „THC”, kolejnego numeru z albumu „Skan myśli”. W teledysku gościnnie pojawia się przedstawiciel starej szkoły – Włodi, który dołączył do składu Def Jam Recordings Poland.

„THC” to ostatni klip promujący płytę Young Igiego, której premiera odbyła się 25 października. Za produkcję muzyczną utworu odpowiadają SHDOW oraz Hubi, a obrazek zrealizowała krakowska ekipa Chupacabra Films.

fot. materiały promocyjne

„Skan myśli” jest rzeczywiście odzwierciedleniem tego, co siedzi mi w głowie.

Mam wrażenie, że to płyta, na której otworzyłem się najbardziej ze wszystkich dotychczasowych projektów. Jest owocem tego, co spotkało mnie w tym roku, a sporo się działo! Miałem parę ciężkich chwil, ale nie zabrakło też szczęśliwych momentów. Na płycie znajduje się 13 numerów oraz 3 bonus tracki. Zarówno producenci, zaproszeni na płytę goście oraz odpowiadający za mix Rafał Smoleń, odwalili kawał dobrej roboty, dzięki czemu jestem z tej płyty naprawdę dumny. Ważnym elementem „Skanu myśli” jest też identyfikacja graficzna, nad którą czuwał Rybskie. Udało mu się stworzyć naprawdę wyjątkową i ponadczasową okładkę, która mam nadzieję, zapewni Wam jeszcze lepszy odbiór mojego nowego dziecka! – Young Igi

Dzień przed premierą klipu, Def Jam Recordings Poland ogłosiło podpisanie kontraktu z Włodim. W przyszłym roku raper zaprezentuje premierowy materiał.

 

Leave a Reply