“Bad Feelings” – nowy singiel zespołu Youth Novels

Stacjonujący w Poznaniu duet Youth Novels opublikował nowy singel zatytułowany „Bad Feelings”. Utwór został wyprodukowany przez Szatta znanego z grupy Kroki.

Youth Novels“”Bad Feelings” jest odpowiedzią na narastające w społeczeństwie objawy nienawiści. Piosenka jest pełna nadziei i wiary w lepszego człowieka”. Kompozycję wyprodukował Szatt – producent oraz muzyk zespołu Kroki.

fot. materiały promocyjne

Youth Novels to młody zespół z Wągrowca, który ma na swoim koncie dwa wydawnictwa – “I Used To Wreck It All EP” oraz “Chaos I Create EP”, przy którym pracowali z Piotrem Maciejewskim (Muchy, Drivealone). Zagrali m.in na Open’er Festival czy Enea Spring Break, a także jako support przed Oh Wonder, Father John Misty, Seafret oraz Hooverponic.

Ania Babrakowska i Emil Nowak dali poznać się jako młodzi, zdolni artyści, którym bliskie jest brzmienie mroczne, lecz pełne emocji. Oszczędne kompozycje spod szyldu szeroko pojętej alternatywy, łączące w sobie elementy z pogranicza post-rocka i surowego, chłodnego folku, zjednały duetowi grono oddanych fanów zarówno wśród słuchaczy, jak i krytyków. Ich piosenki znalazły się w drugim sezonie serialu “Pod Powierzchnią”.

 

Dodaj komentarz