“Jak dawniej” – kolejny nowy utwór Happysad

“Jak dawniej” to drugi singiel z ósmej płyty zespołu Happysad zatytułowanej “Rekordowo Letnie Lato”, która ukaże się 29 listopada 2019. Tym obrazem grupa promuje także film autorstwa Szymona Wasylowa pt. “Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń”, którego fragmenty składają się na klip.

fot. Marcin Ślusarczyk

Materiał na nową płytę Happysad powstał podczas dwóch słonecznych obozów kompozycyjnych późnym latem 2017 w Zdorach i wiosną 2018 roku w Cisnej.

 

„Pogoda dopisywała, słońce grzało, więc i nasze nastawienie było inne niż przy komponowaniu poprzedniej płyty. Mieliśmy w sobie dużo luzu i wolności. Wydanie ósmego krążka zbiega się z osiemnastoma latami funkcjonowania na scenie, co jest w jakiś sposób symboliczne i utwierdza nas w przekonaniu, że nikomu nie musimy już nic udowadniać. Mamy nadzieję, że słychać to na tej płycie wyraźnie” – mówi Kuba Kawalec.

Realizacją i produkcją płyty “Rekordowo Letnie Lato” zajęli się Bogdan Kondracki i Marcin Bors. Swój udział w jej powstawaniu mieli także Jacek Miłaszewski i Paweł Cieślak.

 

Dodaj komentarz