Jeremi prezentuje utwór “Szklanka przy Patio”

Utworem „Szklanka przy Patio” Jeremi Sikorski rozpoczyna kolejny rozdział  w swojej karierze prezentując się dojrzałej, pop/rockowej odsłonie. Nowy singiel to pierwsza zapowiedź EPki. Numer powstał w wyniku współpracy i przyjaźni Jeremiego z Patrykiem Kumórem.

Partie gitarowe zagrał Maciej Mąka (Chylińska).

Jeremi – wokalista, autor tekstów, absolwent szkoły muzycznej II stopnia w klasie altówki. Gra również na fortepianie. Jest synem znanego muzyka Michała Sikorskiego z trio „Grupa MoCarta”  Swoje pierwsze kroki stawiał na deskach Teatru Muzycznego Roma. W wieku 14 lat zadebiutował pierwszym autorskim singlem  pt.: „Bez niej nie byłoby nas” zyskując wielu fanów (6 mln odtworzeń).

fot. materiały prasowe

 “Numer i obrazek do niego jest inny od tego co do tej pory widzieliście u mnie. Jestem przejęty i ciekawy czy mnie takiego zaakceptujecie. To jestem ja: introwertyk Jeremi. Klip został stworzony przez moich ludzi, z którymi żyję, tworzę i pracuję. Jest o tytułowej szklance, feralnym wieczorze przygód, emocjach, ale także o życiu, takim naszym, o wyborach. Za kulisami śpiewaliśmy sobie przekręcając słowa piosenki „od klubu do klubu, od klubu do ślubu”, bo paru moich kumpli tak wpadło w trudne sytuacje po paru głębszych. Posłuchajcie i dajcie znać jak to widzicie. Też tak mieliście, że niewinna z pozoru sytuacja dała początek serii zdarzeń trudnych do opanowania?” – jak informuje wokalista.

 

Leave a Reply