“Sauvages” – nowy singiel i teledysk Mary Komasy

11 października ukazała się nowa płyta Mary Komasy pt. “Disarm”. W sieci pojawił się także premierowy singiel “Sauvages”, do którego powstał teledysk.

Mary Komasa – wokalistka, autorka tekstów i piosenek. Jej debiutancka płyta „Mary Komasa”, nagrana w berlińskim studio LowSwing, została wydana w 2015 roku, zyskując entuzjastyczne reakcje krytyki oraz rozgłos medialny. Teledyski „Oh Lord” oraz „Lost Me” miały swoje premiery na platformie Nowness, budząc zainteresowanie odbiorców na całym świecie.

fot. materiały promocyjne

W swojej drugiej płycie, „Disarm” Mary postawiła na połączenie awangardowych brzmień orkiestrowych z progresywną elektroniką. Płyta powstała w Londynie, Berlinie i Warszawie. Jej produkcją zajęło się brytyjskie duo God Colony, a aranżacje orkiestrowe przygotował Antoni Komasa-Łazarkiewicz.

Dotychczas ukazały się trzy wideoklipy promujące „Disarm”: „Palermo”, „Degenerate Love” oraz „Be a Boy”. Artystka do współpracy przy teledyskach zaprosiła grono wybitnych twórców, w tym berlińskiego performera MJ Harper, oraz Anję Rubik. Prezentacja teledysków miała miejsce na portalu Dazed Digital, a partnerem medialnym całej płyty jest polska edycja magazynu Vogue.

Jak mówi artystka: „ „Disarm” to hołd oddany mojej generacji spadających gwiazd. Świadectwo przemiany, której doświadczyłam i konsekwencji, z którymi musiałam się zmierzyć. Jest to zapis moich poszukiwań piękna i nadziei w coraz bardziej rozpadającym się świecie. Musiałam zdefiniować się na nowo. Teraz czuję się ponownie sobą. Disarm But Don’t Surrender.”  

Tracklista:

1. Degenerate Love
2. Sauvages
3. Palermo
4. Taste
5. Now Silence
6. Closer
7. Disarm
8. Shut Down The Lights
9. Be A Boy
10. Chronic Love Game

 

Jedna odpowiedź do ““Sauvages” – nowy singiel i teledysk Mary Komasy”

Leave a Reply