Debiutancki singiel Magdy Ruty “Wybujałe”

Magda Ruta to nowa postać na warszawskiej scenie muzycznej. Jej pierwszy utwór nosi tytuł “Wybujałe” i jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych. Na YouTubie za to można oglądać teledysk do tej piosenki.

Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci sceny muzycznej.

fot. materiały promocyjne

Pochodzi z Włodawy i tam stawiała pierwsze kroki na scenie jako wokalistka. Niezliczona ilość nagród zdobytych w konkursach lokalnych dała jej impuls do marzeń o własnej karierze. Właśnie ukazał się jej debiutancki singiel pt. “Wybujałe”, który dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Piosenki Magdy Ruty powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej subtelną wrażliwość. Dźwięki zrodziły się ze spotkania z Tomaszem Serkiem Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości Magdy retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę – ciepła, a niekiedy ludzko surowa.

 

Leave a Reply