Zapowiedź płyty i premierowego koncertu Pawła Izdebskiego

Paweł Izdebski – gitarzysta, piosenkopisarz, wokalista Studio Accantus, a przy tym youtuber – ogłasza premierowy koncert w stolicy, rodzimym mieście muzyka i miejscu powstania jego pierwszego albumu muzycznego. Już 26 stycznia 2020r. klub Progresja wypełni album “@strach”, który ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

Płyta Pawła Izdebskiego “@strach” pojawi się już w styczniu. Premierze będzie towarzyszył koncert w warszawskim klubie “Progresja”.

fot. Magdalena Kubiak

Koncert premierowy w warszawskiej Progresji jest częścią trasy koncertowej “Niewiarygodny Tour”, promującej nadchodzące wydawnictwo. Mimo tego, wypełniony będzie masą muzycznych niespodzianek, które Paweł razem z zespołem szykuje specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Nadchodzący krążek przełamuje dotychczasową karierę muzyka, wracając do jego mocniejszych korzeni muzycznych, oddalając się od wydanej w 2017r. popowej EPki “Książę Naiwności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień.

Folkowo-rockowe, żywe brzmienia oparte na gitarach i instrumentach smyczkowych, oplecione wokalem Izdebskiego. Na płycie nie znajdziemy syntetycznych dźwięków, czy grama nieautentyczności – zarówno w muzyce, jak i przekazie lirycznym.

Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty.” Paweł Izdebski o płycie “@strach”.


Paweł Izdebski – Progresja Warszawa – Koncert Premierowy @strach
26 stycznia 2020


18:30 – otwarcie drzwi
19:00 koncert supportujący (TBA)
19:45 koncert PAWEŁ IZDEBSKI + goście
 

Kim jest Paweł Izdebski?

Do dziś znany szerzej jako wokalista Studio Accantus czy gitarzysta Ralpha Kaminskiego. W 2017r. wydał debiutancką EPkę pt. „Książę Naiwności”, finansując ją kampanią crowdfundingową. Artysta po raz kolejny samodzielnie wydaje album, tym razem rezygnując z popowego i bajkowego klimatu epki na rzecz bardziej rockowych, alternatywnych brzmień, co można usłyszeć w wydanym niedawno pierwszym singlu „Niewiarygodne”.

 

Leave a Reply