“In Me” zapowiedzią trasy koncertowej Julii Pietruchy

Utwór “In Me” wykonany podczas live sesji w Tall Pine Records zapowiada intymną trasę FOLK it! TOUR Julii Pietruchy.

“In Me” to jeden z najstarszych utworów. Powstał ponad 10 lat temu, w innym życiowym momencie, jeszcze na samym początku muzycznej drogi wokalistki.

“Towarzyszy mi już tak długo, a ja znajduję w nim na nowo sens i znaczenie. Nieprzerwanie jednak mnie wzrusza i pobudza te najdelikatniejsze miejsca w moim sercu i w mojej wrażliwości. Daję Wam jego nową odsłonę. Jednocześnie zapraszam Was bliżej siebie, do intymnego świata moich kompozycji w zmienionych aranżacjach. FOLK it! TOUR rusza już 17 października” – jak mówi Julia.

Zespół Julii Pietruchy wystąpi w składzie: Marta Zalewska – skrzypce, śpiew Michał Lamża – gitara Jakub Jaźwiecki – gitara elektryczna, śpiew

fot. materiały promocyjne

„Na początku było ukulele.
Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie.
Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja.
Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków – poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie.
Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside”

– tak Julia Pietrucha zapowiada swoją najnowszą trasę pt. „ FOLK it! TOUR”.

17.10 – Wejherowo
22.10 – Warszawa
27.10 – Olsztyn
15.11 – Tarnów
17.11 – Poznań
4.12 – Wrocław
7.12 – Siemianowice Śląskie
8.12 – Kielce
14.12 – Ełk
15.12 – Gdańsk

 

 

Leave a Reply