Reedycja debiutanckiej płyty Ifi Ude

Debiutancka i producencka płyta Ifi Ude to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier jesieni 2013 roku. Jej reedycja pojawi się 11 października we współpracy z wydawnictwem Soliton. To powrót świetnej płyty Ifi Ude i zwiększenie jej dostępności.

Na swoim pierwszym longplay’u artystka konsekwentnie ukazuje swój unikatowy styl, który jest mozaiką inspiracji, wrażeń i poszukiwań. Dla Ifi muzyka to swego rodzaju medium, które pozwala jej komunikować się ze światem. Tym samym artystka poprzez muzykę na swoim debiucie uchyla słuchaczom drzwi do swojego świata. Ifi jest bowiem autorką muzyki i tekstów. Gościnnie na płycie pojawili się Kamil Nikiel („Constant Love”) oraz NoBrain odpowiedzialny za remixy. Wśród muzyków, którzy wzięli udział w nagraniach znaleźli się Michał Chęć, Jarek Jóźwik, Wojtek Oleksiak, Krzysztof Polaneczko, Marcin Zabrocki, Agnieszka Sroczyńska czy Marcin Bors (znany m.in. ze współpracy z zespołem HEY, czy Brodką), który odpowiada również za mix i mastering całości.

Album powstał dzięki zaangażowaniu fanów i sympatyków artystki, którym dała się poznać dzięki trzem świetnie przyjętym singlom wydanym w ciągu ostatniego roku. Internauci sfinansowali produkcję płyty dzięki co raz bardziej popularnej metodzie crowdfundingu. To pozwoliło Ifi stać się również samodzielnym wydawcą, co skutkuje całkowicie niezależnym podejściem do sposobu dystrybucji i niekonwencjonalnej strategii promocyjnej.

Tracklista:

1. Shake It – Don’t Panic
2. My Baby Gone
3. Tramp
4. Arktika
5. Kubek
6. Inna
7. Fala
8. Day
9. Miłościoszczelny
10. Amadie
11. My Baby Gone (Acoustic)
12. Wełna
13. Constant Love
14. Chwile
15. Fala Remix Nobrain
16. My Baby Gone Remix Nobrain

 

Leave a Reply