Zapowiedź pierwszej płyty Atari Wu

„CYAN” to pierwszy krążek kwadrologii CMYK, która w całości składać się będzie z czterech osobnych albumów. To album, który jest solowym debiutem Atari Wu, znanego wcześniej z duetu Xxanaxx. Premiera już 20 września.

Materiał ten balansuje na krawędzi szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz popu o szlachetnym charakterze. Zaproszeni goście to między innymi Barbara Wrońska, MASZA, Olga Jankowska, Leski. O oprawę graficzną zadbał sam Atari przygotowując projekt okładki jak i komplet ilustracji dopasowanych do poszczególnych utworów. Pierwszym singlem zapowiadającym krążek był utwór „Lost”. Kolejna piosenka promująca to “Wiesz” z gościnnym udziąłem MASZY.

“To kolejny ważny dla mnie krok, jestem ogromnym szczęściarzem mogąc robić to co kocham i choć nie wszystko zawsze idzie po mojej myśli tym razem mam poczucie że to prawdziwy nowy początek. Zaczynam od zera z czystą kartką którą powoli będę zapełniał treścią. Oto przed Wami pierwsze zdanie” – tak o solowym projekcie wspomina Atari Wu

 

Leave a Reply